جهاد دانشگاهی | کردستان

» » جایگاه روابط عمومی‌ها باید ارتقاء یابدمناسبت ها

پیوندها

  • مقام معظم رهبری
  • ریاست محترم جمهوری
  • saamad
  • iran
  • iranian
  • payam93

اوقات شرعی

تبلیغات

به مناسبت روز ارتباطات

جایگاه روابط عمومی‌ها باید ارتقاء یابد

دسته بندی : خبرها, اخبار عمومی | توسط : روابط عمومی | تاریخ : 28 اردیبهشت 1398

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان کردستان، آرش حسین پناهی، معاون روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کردستان در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان که به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد، اظهار کرد: روابط عمومی‌ها مغز متفکر نهادها و ادارات هستند و باید تلاش شود این جایگاە در دستگاه‌های اجرایی استان تقویت شود.

وی حمایت مدیران استان از روابط عمومی‌های ادارات را مورد تاکید قرار داد و عنوان کرد: در راستای نظارت بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی و ارتباطات آن‌ها جایگاه روابط عمومی‌ها باید ارتقاء یابد و این امر مستلزم یک تغییر نگرش است.

حسین‌پناهی، روابط عمومی را اتاق فکر دستگاه‌های اجرایی دانست و اعلام کرد: در این راستا باید بستری فراهم شود که مدیران و روسای دستگاه‌های اجرایی مدیران روابط عمومی خود را باور داشته باشند که اگر این باورپذیری در یک دستگاه انجام شود، روابط عمومی رسالت خود را به خوبی انجام می رساند.

وی در ادامه به خدمات جهاددانشگاهی در استان کردستان اشاره و عنوان کرد: ارائه خدمات جهاددانشگاهی و برگزاری همایش‌ها و برنامه‌های علمی شأن و منزلت خاصی را به این نهاد انقلابی در استان کردستان بخشیده است.

معاون روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کردستان، بیان کرد: با توجه به جایگاه علمی جهاددانشگاهی و موفقیت های کسب شده در سطح ملی و بین‌المللی این نهاد انقلابی قابلیت مرجع شدن را دارد.

وی به فعالیت دو خبرگزاری ایسنا و ایکنا به عنوان زیر مجموعه جهاددانشگاهی اشاره کرد و افزود: فعالیت دو خبرگزاری ارزشی و تأثیرگذار در جهاددانشگاهی نشان از توجه این نهاد انقلابی به امر اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی مردم دارد.

حسین پناهی با اشاره به فعالیت سایت‌ها و کانال‌های رسانه‌ای در فضای مجازی بیان کرد: فعالیت تعداد بی‌شمار کانال‌ها و سایت‌های رسانهای بی‌هویت منجر به ایجاد فضای بی‌تقوایی رسانه‌ای در استان می شود که خبرگزاری‌ها و رسانه‌های رسمی با کمک روابط عمومی ‌ها با اطلاع رسانی و آگاه‌سازی مردم می‌توانند با این فضای بی‌تقوایی مقابله کنند.

وی در پایان از برگزاری جشن روابط عمومی‌‌ها در استان خبرداد و یادآور شد: این جشن باید با کمک دستگاه‌های اجرایی و نظارتی برگزار شود.

چیا سهراب‌نژاد، رئیس جهاددادنشگاهی کردستان، در این دیدار اظهار کرد: جهاددانشگاهی فعالیت‌ها و کارهای اثرگذار و بزرگی را درسطح ملی به انجام رسانده و برای فعالیت‌های خود در استان هیچ محدودیتی ندارد.

وی با اشاره به فعالیت خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا در جهاددانشگاهی افزود: خبرگزاری‌های جهاددانشگاهی در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی هیچ جانبداری از فرد یا گروه خاصی نکرده و نخواهد کرد.

رئیس جهاددانشگاهی استان با اشاره به اینکه انتقاد در رسانه ها باید سازنده باشد، عنوان کرد: خبرگزاری ایسنا انتقاد سازنده را سرلوحه فعالیت خود در استان قرار داده است.

رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان با اشاره به اینکه روابط عمومی ها جایگاه بالایی را دارند، گفت: جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی همیشه به حوزه روابط عمومی اعتقاد داشته و معتقد هستیم که یک ارگان موفق نیازمند یک روابط عمومی توانا است.

سهراب نژاد در پایان ضمن تبریک روز ارتباطات یادآور شد: جهاددانشگاهی استان کردستان از لحاظ آموزشی پتانسیل های خوبی دارد که حوزه روابط عمومی استان نیز میتواند از آن به طور مطلوب بهره گیرد.

 

 

 
بازگشت «

تگهای مطلب :

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

نظرات :

شما می توانید نظر خود را در مورد مطلب «جایگاه روابط عمومی‌ها باید ارتقاء یابد» بنویسید ؛ نظرات پس از تأیید مدیریت منتشر می شوند.

2014 © کلیه حقوق برای سایت جهاد دانشگاهی کردستان محفوظ است . Designing : mohamad milad jafari